Yeni Kooperatifimiz CEMRE KONUT

S.S. CEMRE Konut Yapı Kooperatifinin imzaları atıldı

CEMRE KONUT / LALE KULE

1+1 Küçük Konut, Büyük Rahatlık

CEMRE KONUT / LALE KULE

S.S. CEMRE Konut Yapı Kooperatif toplantısından görüntüler

CEMRE KONUT / LALE KULE

Hedef Kilitlendi

SİMGE KONUT

1+1 Küçük Konut, Çeyrek Altın, Akıllı Yatırım

SİMGE KONUT

1+1 Küçük Konut, Çeyrek Altın, Akıllı Yatırım

S.S. OBASYA TURİZM GELİŞTİRME KOOPERATİFİ

Mekanda yolculuk sağlayan bir kültür ve turizm projesidir

S.S. OBASYA TURİZM GELİŞTİRME KOOPERATİFİ

Üye Kayıtlarımız Başlamıştır

OBASYA Projesi Yuntdağlarında kurulacaktır.

26 Ekim 2022 Çarşamba

CUMHURİYET FAZİLETTİR

Cumhuriyet haftasında Cumhuriyet konuşulur, Cumhuriyet yazılır elbet. Her Cumhuriyet Bayramı’nda, evlere sokaklara caddelere şanlı bayrağımız asılır, gelincik tarlasına döner kentlerimiz. Cumhuriyet Bayramı görkemli biçimde kutlanır.

CUMHURİYETİMİZİN ONUNCU KURULUŞ YILINDA ÇEKİLMİŞ OLAN
TÜRKİYE’NİN KALBİ ANKARA FİLMİ ETV EKRANLARINDA OLACAK

Biliyorum Cumhuriyetimizin doksan dokuzuncu yılı da görkemli biçimde kutlanacak. Cumhuriyet Bayramı’ndan iki gün önce 27 Ekim 2022 tarihinde saat 12.00’de Etv’de yapacak olduğum “ANLATIYORUM” programında, Cumhuriyetimizin kuruluşunun onuncu yılında Atatürk’ün isteği üzerine çekilmiş Türkiye’nin Kalbi Ankara filminden bazı bölümleri izleyeceğiz. Atatürk’ün 10.yıl nutkunu renklendirilmiş görüntülerle kendi sesinden dinleyeceğiz. Benden hatırlatması kaçırmayın mutlaka izleyin derim.
  

TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLELEBET YAŞAYACAKTIR

Mustafa Kemal Atatürk; “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır; fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” diyor. Atatürk’ün hangi dediği doğru çıkmadı ki, Cumhuriyet de Atatürk’ün dediği gibi ilelebet yaşayacaktır elbet.

***

Bu güzel ülkenin, değişmeyen ve değişmeyecek olan gerçeği Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusunun Mustafa Kemal Atatürk olduğu ve sevgisinin gönüllerde hep yaşayacağı gerçeğidir. Atatürk'ün önderliğinde kurulan Cumhuriyet’i koruyup kollamak ve güçlendirmek demokrasi ile taçlandırmak ancak Atatürk'ün gösterdiği, bilimin aydınlattığı uygarlık yolunda ilerlemekle olur.

***

Türkiye Cumhuriyeti Atatürk’ün önderliğinde kurulmuş ülkemiz, özgür ve saygın bir ülke haline gelmiştir.

NE ATATÜRK’TEN NE DE KURDUĞU CUMHURİYET’TEN VAZGEÇERİZ

Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ebedi varlığı ve birliği adına ülke gelişimine katkıda bulunmak için vatanımızı çok sevmeli, düşmanca yaklaşımlarda bulunan iç ve dış güçlere karşı her zaman uyanık olmalıyız. Bizlere tevdi edilen görevleri layıkıyla eksiksiz bir şekilde yapmalı, ülke menfaatlerini kendi menfaatlerimizin üzerinde tutmalıyız.

***

Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’e sahip çıkıp, demokrasiden asla ödün vermeden, milli birlik ve bütünlüğümüzden hiçbir zaman ayrılmamalıyız. Çocuklarımıza Atatürk'ü ve kurduğu Cumhuriyeti öğretmeye devam etmeliyiz. Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun. Bu güzel ülkeye iki büyük değerimiz Atatürk ve Cumhuriyet çok yakışıyor. Ne Atatürk’ten ne de kurduğu Cumhuriyet’ten vazgeçeriz. Cumhuriyet Bayramı’mız kutlu olsun.
 
back to top