Yeni Kooperatifimiz CEMRE KONUT

S.S. CEMRE Konut Yapı Kooperatifinin imzaları atıldı

CEMRE KONUT / LALE KULE

1+1 Küçük Konut, Büyük Rahatlık

CEMRE KONUT / LALE KULE

S.S. CEMRE Konut Yapı Kooperatif toplantısından görüntüler

CEMRE KONUT / LALE KULE

Hedef Kilitlendi

SİMGE KONUT

1+1 Küçük Konut, Çeyrek Altın, Akıllı Yatırım

SİMGE KONUT

1+1 Küçük Konut, Çeyrek Altın, Akıllı Yatırım

S.S. OBASYA TURİZM GELİŞTİRME KOOPERATİFİ

Mekanda yolculuk sağlayan bir kültür ve turizm projesidir

S.S. OBASYA TURİZM GELİŞTİRME KOOPERATİFİ

Üye Kayıtlarımız Başlamıştır

OBASYA Projesi Yuntdağlarında kurulacaktır.

31 Aralık 2021 Cuma

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN

Yeni yıl, yüreğimizde yeni umutları filizlendirir hep. 

Yeni yılın neler getireceğinden çok neler getirmesini istediklerimizi geçiririz aklımızdan. Oysa 31 Aralık’ın 1 Ocak’tan hiçbir farkı yoktur. 1 Ocak’a kendimiz bir takım yeni anlamlar yükleriz. Yılbaşı yüklediğimiz anlamlarla önem kazanır. Farklı günlere farklı anlamlar kazandıran insanın kendisidir. Önemli olan gün değil, önemli olan insandır...

Korona nedeniyle yılbaşını hepimiz pijama, terlik, televizyon “PTT” olarak kutlayacağız. Kitap okuyanlarımız da olacak belki. Dileğim 2022 yılında meydan okuyanlardan çok kitap okuyanların çoğalmasıdır. Kitap okuyanlar çoğalsa meydan okuyanlar olmaz zaten.

Yeni yıldan beklentilerimizle gelecekten beklentilerimiz aynı şey. Hepimizin bir beklentisi olduğu gibi benimde beklentilerim var. Beklentilerim kişisel olmadığı gibi, gerçekleşmesi zor beklentilerde değil: Bir kooperatifçi olarak 2022 yılda kooperatiflerin daha çok gündeme getirilmesini, Obasya Projemizin başarılarına başarılar katılmasını diliyorum. Konut kooperatifçiliğinin önünün açılmasını bekliyorum.

“Su Yoksa Gelecek Yok” adıyla açtığım Facebook topluluk sayfamızın daha çok kişiye ulaşmasını, su tasarrufu konusunda yeni önlemlerin alınmasını, ülkemizde çok su isteyen çim yerine az su ve az bakım isteyen yer örtücüler ekilmesini, ağaçlandırma çalışmalarına hız verilmesini diliyorum.

Biz bilgi ve deneyim birikimimizi insanların hizmetine sunabilmek için, radyo ve tv programlarına katılmayı, sosyal medyadan etkin biçimde yararlanmayı düşünüyor ve uyguluyoruz.

2022 yılında daha çok çalışmaya, yeni projeler hazırlamaya, daha sık yazmaya ve paylaşmaya öncelik vereceğim.

Yeni yılın güzellikler getirmesini diliyor, yeni yılınızı gönülden kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum.




 
back to top